Застосування рідких органічних добрив разом із мінеральними добривами

За результатами досліджень рекомендовано зменшувати норми внесення мінеральних добрив до 30% за умов їх сумісного застосування з препаратами ТОВ «Агрофірма «Гермес». Це відбувається за рахунок наявності доступних форм NPK в гумінових добривах та здатності гумінових речовин сприяти поглинанню рослинами раніше недоступних поживних елементівґрунту.Якщо спостерігається явне азотне голодування рослин, можна додавати в бакову суміш для позакореневого живлення разом із гуміновими добривами ТОВ «Агрофірма «Гермес» не більше 5 кг карбаміду в перерахунку на фізичну вагу.

Застосування рідких органічних добрив разом із засобами захисту рослин (ЗЗР)

Бур’яни виробляють ендогени, внутрішні біоактивні речовини, що забезпечують їм стійкість до навколишнього середовища. Гумати, зовнішні біоактивніречовини, можуть пригнічувати вироблення цих ендогенів. Завдяки цьому підсилюється дія гербіцидів на бур’яни.Відомо, що гумінові речовини при потраплянні до культурних рослин підвищують їх стійкість до захворювань, що зменшує фунгіцидне навантаження.Гумінові сполуки як природний комплекс біологічно активних речовин, що за своєю природою генетично споріднений із рослинами, допомагають їм переносити абіотичний стрес.Адаптогенна та антистресова дія обумовлена наступним:

Підвищенням  проникнення клітинних мембран компонентами гумінових речовин;
Підвищенням рівня внутрішньої енергії генної системи. Це дозволяє передавати енергію на ділянки генів, що відповідають за імунітет;
Прискоренням та нормалізацією обмінних процесів.

Таким чином, можливе сумісне застосування гумінових добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес» разом із ЗЗР це:

Економія коштів за рахунок зменшення доз застосування пестицидів до 30%:
Зменшення хімічного та пестицидного навантаження на ґрунт;
Зменшення пестицидного стресу на рослини.

Примітка:

при розведенні використовується вода із температурою не нижче за 13°С;
за підвищеної жорсткості води норму рідких концентратів необхідно збільшити;
при поєднанні ЗЗР із гуміновими добривами ТОВ «Агрофірма «Гермес» в  бакових сумішах для позакореневого живлення проводиться тест на сумісність.
Картопля
Пасльонові
Морква, коренева селера, пастернак
Баштанні
Суниця, полуниця
Виноград
Плодові дерева