ТОВ «Агрофірма «Гермес» - провідний виробник органічних добрив в Україні

Компанію створено у 1990-му році.
На ринку добрив фірма розпочала діяльність у 1995-му році, досягнувши успіху і визнання у користувачів.
Добрива фірми успішно застосовуються у різних кліматичних та ґрунтових зонах на різноманітних сільськогосподарських культурах.
На ринку України досить широко представлені гумінові препарати різного походження, проте саме препарати АФ Гермес відрізняються своєю унікальною природою.

Вони вироблені з біогумусу (вермікомпосту) - продукту переробки продуктів життєдіяльності великої рогатої худоби (ВРХ) вермікультурою червоного каліфорнійського черв’яка Eisenia fetida. Черв’яки, які живуть у поверхневому шарі ґрунту, є основними постачальниками корисних властивостей гумусу. Продукти їх життєдіяльності (копроліти) збагачують ґрунт біологічно активними речовинами, формуючи в ньому природні органічні добрива, роблять його родючим.

Виробництво рідких концентратів повністю автоматизоване, що сприяє отриманню продукції високої якості.

Всім етапам виробництва приділяється пильна увага: від виробництва основної сировини (вермікомпосту) до фасування в надійну та естетичну упаковку.

Власна атестована лабораторія надає фірмі можливість контролювати якість продукції на всіх етапах.

Кожну партію продукції аналізують не тільки за хімічними та мікробіологічними показниками, але й тестують за допомогою скринінгів на відгук сільськогосподарських культур. Завдяки цьому підприємство впевнено в тому, що продукція відповідає найвищим стандартам якості.

Упродовж багатьох років фірма співробітничає з науково-дослідними інститутами. Серед них Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського УААН, Інститут садівництва НААН України, Національний інститут винограду і вина «Магарач», Луганський інститут агропромислового виробництва УААН (ЛІАВ) та інші. Результати випробувань, що були проведені у цих інститутах, доводять ефективність добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес».

Значна частина добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес» сертифікована Органік Стандарт згідно Стандарту з виробництва допоміжних речовин, що можуть використовуватись в органічному сільському господарстві та переробці (з врахуванням вимог Стандарту, що еквівалентний Постановам ЄС 834/2007 та 889/2008).

Фірма не перериває зв’язку з клієнтами, надаючи їм консультації після продажу та спільно аналізуючи отримані результати.
Надається гнучка система знижок, відстрочка платежів.
Безкоштовна доставка продукції по всій Україні;
Можливість безкоштовного аналізу ґрунтів для клієнтів фірми.

Є питання? Cтавте їх просто зараз та отримайте детальну консультацію!