ООО "Агрофирма "Гермес"
Производство органических удобрений на основе вермикомпоста.

Удобрения Гумисол - это стоит знать

Вернуться к списку статей...


Журнал "Агроном" № 1 2015 р

Зростання вартості енергоресурсів, стрімкий ріст курсу валют, ситуація на сході країни визначили тенденції виживання у всіх сферах господарювання. Аграрії підраховують витрати на прийдешній сезон і з занепокоєнням чекають більших проявів газової залежності у черговій хвилі подорожчання азотних добрив.

Зважаючи на ці тенденції популярність гумінових добрив постійне зростає. Ще донедавна виробників та дистриб’юторів подібних препаратів було небагато. Зараз їх більше ніж достатньо. Багато гумінових препаратів, які зараз представлені на ринку, виробляється за межами України. Сировиною для цих численних препаратів слугують торф, буре вугілля, сапропель, відходи паперової промисловості, бентоніти, водорості та навіть пір’я. Проте за якістю та складом саме вермікомпост, тобто продукт переробки гною ВРХ вермікультурою (дощовими черв’яками Eisenia fetida) - найцінніша та дуже пластична у використанні сировина. Вермікомпост сам по собі унікальне концентроване добриво. Вироблені з вермікомпосту препарати ТОВ «Агрофірма «Гермес» мають багатокомпонентний склад, що забезпечує їх ефективну дію. Всі компоненти у взаємодії сприяють підвищенню врожайності та якості. Недарма ж іноземні компанії шукають в Україні все більше вермікомпост, а не торфи чи сапропелі.

Треба вчитися економити. Бо як казав відомий персонаж Ільфа та Петрова: фінансова прірва найглибша, в неї можна падати усе життя. Використання гумінових препаратів від ТОВ «Агрофірма «Гермес» заощаджує до 30% витрат на мінеральні добрива, - при сумісному використанні їх норму можна зменшити, тобто суттєво заощадити кошти. Це відбувається за рахунок наявності доступних форм макро- та мікроелементів в добривах Гумісол і здатності їх гумінових сполук та корисної ґрунтової мікрофлори сприяти засвоєнню рослинами раніше недоступних елементів живлення з ґрунту. Відповідно зменшуються витрати, зростає рівень рентабельності виробництва.

Якщо відкласти емоції і відкинути сумніви, замислитися і порахувати, то виходить, що витрати на гумінові добрива Гумісол складають 40-50 грн/га. Це багато чи мало у порівнянні з витратами на пестициди, мінеральні добрива та паливно-мастильні матеріали? - Приблизно стільки ж коштує два відра пшениці! А отримати можна набагато більше і в урожайності, і в якості, ще й збагатити ґрунт та прискорити процес гумусоутворення.

Необхідність мікроелементного живлення у безпечній для ґрунту і рослин формі підказала ТОВ «Агрофірма «Гермес» ідею використання цитратів біогенних металів в якості комплексоноутворювачів. Компанією були розроблені комплексні добрива Гумісол-супер і Гумісол-прима для 12 видів культур. Цитрати – це солі лимонної кислоти не синтезовані хімічним шляхом із солей металів і, як наслідок, вони не містять шкідливих хімічних домішок та побічних продуктів. Солі лимонної кислоти безпечні для здоров’я, дозволені до використання у харчовій промисловості, у тому числі у виробництві дитячого харчування, медицині, косметології. Лимонна кислота у чистому вигляді відіграє важливу роль у системі біохімічних реакцій клітинного дихання рослин (циклі Кребса).

Ефективність добрив Гумісол неодноразово підтверджено на практиці. Споживачі відзначають активну антистресову дію добрив Гумісол на культурні рослини після внесення пестицидів., підвищення енергії проростання та схожості насіння, зміцнення імунітету. Проведено десятки випробувань в наукових установах, дослідів в виробничих умовах. Результати та відгуки можна знайти на сайті Компанії

Органічне землеробство в Україні тільки починає розвиватися (з десяток більш-менш активних років – це ще дуже мало), долаючи численні перепони. Органічні виробники незмінно використовують добрива Гумісол, відкривши нові ринку збуту і великий експортний потенціал екологічно чистої продукції. Окремо відзначають вплив гумінових добрив на смакові якості продукції, її лежкість та простоту використання рідких концентратів Гумісол зі 100% розчинністю.

Значна кількість добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес» сертифікована за європейськими стандартами і мають сертифікат від компанії ІМО (Швейцарія).  Багаторічний досвід споживачів доводить ефективність та економічну доцільність їх використання не тільки в органічному а й в традиційному землеробстві поряд с пестицидами і мінеральними добривами.

До кожного агровиробника ТОВ «Агрофірма «Гермес» має свій підхід, існує гнучка система розрахунків, відтермінування, знижки, тощо. Компанія працює на ринку добрив з 1995-го року, реалізуючи продукцію тільки власного виробництва з гарантією якості за доступними цінами. Фірма не перериває зв’язку з клієнтами, надаючи їм консультації після продажу та спільно аналізуючи отримані результати.

За умови додержання рекомендацій по використанню препаратів Гумісол Ви неодмінно побачите результат. Отже, не відкладайте у довгий ящик, звертайтесь до ТОВ «Агрофірма «Гермес».