Історія бренду

Бренд органічних добрив Гуміплюс з’явився у 1995-му році. Розведення червоного каліфорнійського черв’яка Eisenia fetida та виробництво добрив на основі отриманого вермікомпосту розпочала сімейна компанія ТОВ «Агрофірма «Гермес» із м. Краматорськ Донецької області.

Завдяки своїй якості та ефективності, вироблені компанією біостимулятори росту рослин швидко досягли визнання користувачів. До того ж бренд Гуміплюс став законодавцем тенденцій на українському ринку гумінових препаратів.

Історія бренду
Добрива Гуміплюс

Гуміплюс – це сучасні, інноваційні, високотехнологічні комплексні добрива. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, оновлюємо технології виробництва та зовнішній вигляд бренду.

Турбота про майбутні покоління

Наша місія - це турбота про майбутні покоління шляхом екологізації сільськогосподарських агротехнологій. Добрива Гуміплюс дають змогу підвищити врожайність та покращити якість с/г культур, відновити родючість ґрунту, перейти на екологічне ефективне землеробство шляхом мінімізації впливу мінеральних добрив та ЗЗР на навколишнє середовище.

Дбаємо про майбутні покоління

За роки існування добрива Гуміплюс були неодноразово представлені у національних тематичних заходах:

“Агро”, “Агроекспо”, “Зернові технології”, “Агросфера”, “Агроіндустрія”, “Агрокомплекс”, “Агропром”, “Агротехсервіс”, “Organic”, “Агрошоу”, “Інтерагро” тощо.

А також на міжнародних тематичних заходах: Biofach, Німеччина; HORTI FAIR, Нідерланди; New AG International Annual, Іспанія.

Гуміплюс під час війни

На жаль, як і тисячі інших підприємств в Україні, виробництво препаратів Гуміплюс зазнало наслідків від ворожих ракетних обстрілів. У 2022 році через пряме влучання по території виробництва в м. Краматорськ, було знищено промислові будівлі, втрачено частину товарно-матеріальних цінностей та обладнання.

Незважаючи на усі труднощі, підприємству вдалося евакуювати основне обладнання до міста Знам’янка Кіровоградської області та залучити ключових працівників для відновлення виробництва. Ми не припинили свою діяльність і підтримуємо зв’язок з існуючими та потенційними клієнтами.

Зруйноване виробництво